Módní trendy

Zapomeňte na skla od jogurtu!

Ještě před časem byste se za své brýle styděli a připadali si odlišní od ostatních. Ale je jiná doba a brýle jsou v módě. Dioptrické brýle jsou nejen nástrojem pro zlepšení zraku, zvolíte-li správný design, mohou zkrášlit a příjemně změnit vaši vizáž. Dokonce, pokud nemáte žádné dioptrie a problémy se zrakem, můžete si i přesto zakoupit brýle se skly bez dioptrií, které budou příjemnou změnou. Ať už máte vadu zraku, nebo se zajímáte o nejnovější módní trendy a chcete být IN, pak se s námi podívejte na stylové brýle.

Už jsou dávno pryč doby, kdy jste měli v optice na výběr ze dvou druhů brýlí. Už dávno žena v brýlích nepřipomíná přísnou paní profesorku. Konečně se za své brýle nemusíte stydět, ba naopak můžete znásobit svůj sex-appeal obroučkami rozmanitých tvarů a barev.

Pestrobarevné a různě velké brýle se skly bez dioptrií se objevily snad na všech přehlídkách světově proslulých módních návrhářů. Na neopakovatelný vzhled brýlí vsadilo duo Dolce & Gabbana, Versage, Lacoste, Moschio a mnoho dalších předních, celosvětově uznávaných návrhářů.

Brýle, které mohou zdobit váš obličej, jsou k dostání v kovové, plastové, ale také vrtané podobě. Právě brýle budou tím prvním kontaktem s okolím, a tak si na jejich výběru nechte záležet. V dnešní době je tolik možností, a tak své nové barevné brýle můžete dokonale sladit s oblečením, účesem, ale také líčením. Kombinací těchto prvků docílíte bezchybného outfitu. Elegantní kousky najdete v nabídce značek J. F. Ray či lafont Paris. Můžete si vybrat z pestré škály brýlí od kovových elegantních až po plastové retro brýle v extravagantních barvách.

Pro náročnou klientelu jsou připraveny brýle s elementy z krokodýlí kůže, které se objevily například v kolekci značky Lorenzetti. Každý si přijde na své a důležité je, abyste si nošení brýlí začali užívat. 

O autorovi

Redakce

Komentář